Teslimat Bilgileri

www.turbopazari.com üzerinden Türkiye içerisindeki herhangi bir adrese sipariş verebilirsiniz. Saat 13:00'e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilecektir. 13:00'ten sonraki siparişler ertesi gün kargoya verilir. Siparişleriniz tercihinize göre MNG Kargo veya Aras Kargo güvencesi altında size teslim edilecektir.

Teslimat adresi olarak paylaşmış olduğunuz bilgilerin doğruluğu sipariş teslimat sürelerinizi doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle adres bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmenizi rica ederiz.

Aksi belirtilmediği sürece kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünler anlaşmalı olan kargo firmalarından biriyle ücret alıcı gönderilir.

Teslimat süreleri siparişinizi verdiğiniz bölge ve şehre göre değişiklik gösterebilmektedir. Siparişinizin teslimat durumunu Hesabınız’dan kontrol edebilirsiniz.

Siparişinizin durumu ile ilgili tüm bilgiler tarafınıza e-posta olarak gönderilecektir. Bu nedenle doğru e-posta adresi paylaşmanız size daha iyi hizmet sağlayabilmemiz açısından önemlidir. Bunun dışında Hesabınızda bulunan Siparişlerim seçeneğinden veya Sipariş Takibi ekranından ürünlerinizin sipariş durumlarını kontrol edebilirsiniz.

www.turbopazari.com